Hydro protein DH32

Sizeandsymmetry Hydro DH32

 

Hydrolyzovaný protein neboli WPH – jedná se o enzymaticky upravenou syrovátkovou bílkovinu, obsahuje velké množství bílkovin (70-80 %) a velké množství lehce vstřebatelných aminokyselin. Tento produkt je enzymaticky štěpený na kratší peptidy.

 

„Sizeandsymmetry (WPH) je předem upraven (enzymy a kyselinami), aby se zmenšila velikost jeho částic a zvýšila se rychlost vstřebávání aminokyselin.“

 

Dalo by se tedy říci, že je tzv. předtrávený, tudíž zbytečně nezatěžuje trávící soustavu a protein společně s aminokyselinami putují rovnou do svalů, tam kde je tělo nejvíce potřebuje. Už jen z tohoto vyplývá, že je vhodný ideálně do po-tréninkového koktejlu, kdy potřebujeme dodat tělu okamžité živiny a zabránit tak katabolismu.

Je také důležité sledovat stupně hydrolýzy proteinu. Stupně hydrolýzy jsou od 5 do 32, čím vyšší číslo, tím rychleji stravitelné bílkoviny produkt obsahuje, sice na úkor chuti. Ovšem v dnešní době pro výrobce už není problém tuto hořkost zamaskovat tak, že ji ani nepoznáte a pochutnáte si i na této rychle stravitelné bombě. Mnoho výrobců neuvádí stupeň hydrolýzy svého produktu a chtějí tímto způsobem šidit své zákazníky, protože mohou použít různé stupně hydrolýzy, které nemusí fungovat tak, jak potřebujete. Pokud tedy vidíte Hydro DH32, je to ten nejrychlejší protein dostupný na trhu a jste si jisti, že dáváte svému tělu to nejlepší.

Kdy tento protein ideálně užívat?

Sizeandsymmetry WPH je rozhodně nejlepší užívat bezprostředně po tréninku, kdy tělo doslova prosí o aminokyseliny a bílkoviny do svalů, což tento produkt bez problémů zajistí. Další velmi dobrou možností je užít hydrolyzovaný protein ihned po probuzení.

 

„Doporučujeme užívat hydrolyzát nejlépe po tréninku a po probuzení.“

 

Vysoká účinnost WPH – Vzhledem k tomu, že hydro je nejčistší forma syrovátkového proteinu, můžete očekávat vynikající výsledky, když je WPH konzumován v optimálních časech. To je, když vaše tělo touží po přísunu aminokyselin pro regeneraci a růstu svalové tkáně. Jedná se o vysoce účinný produkt při správném použití v rámci intenzivního tréninku.

Produkt je velmi kvalitně a precizně zpracovaný a mají mnoho způsobů využití. Hydrolyzát je doporučen spíše jedincům, kteří fitness a silové sporty berou vážně, nebojí se zainvestovat víc peněz do opravdové kvality a chtějí vidět výsledky.

Jak rychle se tráví WPH v čase?

Obrázek, který znázorňuje jak dlouho probíhá rychlost trávení bílkovin.

Přednosti Hydro proteinů

  • Naštěpený na kratší peptidy (okamžitě jde do svalů)
  • Vysoká hodnota esenciálních i neesenciálních aminokyselin
  • Nezatěžuje trávící soustavu
  • Obsahuje nedenaturované bílkoviny
  • Snadná rozpustnost
  • Jednodušší pro trávicí systém
  • Hypoalergenní – méně pravděpodobné, že vyvolá alergické reakce

Zdroj:

Examine: https://examine.com/summaries/study/d3K3vd/

Blog sizeandsymmetry: https://blog.sizeandsymmetry.cz/doplnky/rozdily-mezi-whey-protein-cfm-a-hydro-proteinem/

https://www.mensjournal.com/food-drink/whats-hydrolyzed-whey/

pinterest.com

S. D.

Redakce

Podobné články

Green Jungle

Liposomální vitamín C – až 25x lepší vstřebatelnost

SARMs

Základní Vitamíny pro naše tělo 2.díl