Green Jungle

Nová superpotravina v podobě lahodného drinku

Unikátní směs nejzdravějších zelených rostlin pro vitalizaci a detoxikaci celého organismu.

Zpět z městské džungle zpátky k harmonické síle přírody – zelených potravin, zahrň svoje tělo výživnou péčí a navrať jej do rovnováhy podpořením vlastních očistných procesů, vyladěním trávení a mikrobiomu, posílením imunitního systému.

Produkt lze zakoupit na našich stránkách www.sizeandsymmetry.cz nebo kliknutím zde.

 

Základem produktu jsou osvědčené zelené superpotraviny – mladé výhonky zelených travin – vojtěška a mladý ječmen v kombinaci s řasami Chlorella a Spirulina. Tyto složky jsou ve světě zdravé výživy brány jako základ většiny detoxikačních programů a jsou nabité chlorofylem. Pro navýšení mikronutrientů o rozmanité fytonutrienty, antioxidanty, vitamíny a minerály jsme do produktu přidali směs v čele s africkým „zeleným zlatem“ – moringou (listy moringy jsou zdrojem mnoha minerálů, vitamínů a proteinů, suší se, drtí na prášek a podávají jako výživný doplněk stravy, sportovcům atd.) a výtažků z těch nejvýživnějších druhů zeleniny jako je špenát, brokolice, kapusta, celer, kelp, kopřiva, cibule ad. Celá směs je nabitá antioxidanty což ještě umocňuje extrakt z Aceroly, který dokonce poskytuje 100% DDD vitaminu C v každé dávce!

Zelené potraviny obecně blahodárně působí na střevní mikrobiom a podporují zdravé trávení díky kombinaci rozpustné a nerozpustné vlákniny. Ta je navíc v produktu zastoupena i přídavkem jablečné vlákniny, Vaše trávení tedy s každou další dávkou jásá 🙂 Díky tomu je pak vstřebávání všech dalších živin ze stravy či doplňků mnohem efektivnější.

Užíváním produktu podpoříte všechny očistné procesy, kterých je náš organismus schopen a vy se tak můžete prožívat každý den s tou maximální energie ať už pro další trenink nebo cokoliv co si zamanete!

Proč si vybrat náš produkt?

Kombinuje v sobě osvědčené suroviny v poctivých dávkách, které mají hmatatelné výsledky. Vzhledem ke kombinaci a synergickému působení více než 15ti funkčních složek je Green Jungle komplexní zelená bomba vyživující organismus po všech stránkách. Používáme suroviny ve vysoké kvalitě bez nežádoucích additiv. V produktu není žádná škodlivá chemie, konzervanty, barviva či umělá sladidla. Pouze čisté suroviny a k doslazení je použitý extrakt z rostliny stévie. Při vývoji produktu jsme myslely právě na ty z Vás, kteří chtějí i doplňky stravy užívat s chutí a proto je Green Jungle vyladěná i chutí do posledního detailu a dalece převyšuje množství konkurenčních produktů na trhu, které často nejde pít jinak než s úšklebkem na tváři…

Pro koho je ideální?

  • pro ty, kteří nestíhají zařadit ovoce a zeleninu do svého jídelníčku
  • pro ty, jejichž stravování není vždy ideální (junk food, tučná jídla, jednolitá strava apod.)
  • pro ty, kteří se cítí unavení a bez energie (podpora vylučování, detoxikace ledvin, jater, střev)
  • pro jedince trpící chudokrevností (podpora krvetvorby – chlorofyl, železo)
  • pro pordporu imunity (Vit C, zdravá střeva)
  • pro štíhlou linii, krásnou pleť (podpora vylučování, detoxikace ledvin, jater, střev)
  • po delší nemoci, léčbě ATB, hormonálních přípravcích atd (podpora vylučování, detoxikace ledvin, jater, střev)

Jaké je jeho složení?

Jablečná vláknina, bio chlorella, bio spirulina, bio vojtěška, bio Veggie blendâ (bio řasa kelp, bio špenát, bio kopřiva, bio brokolice, bio mrkev, bio červená řepa, bio kapusta, bio rajče, bio, celer, bio cibule, bio česnek), bio mladý ječmen, bio moringa, bio acerola, steviol glykosid (sladidlo; ze stevie rebaudiana), aroma.

Jak vypadají jeho nutriční hodnoty?

 

S. D.

Redakce

Podobné články

Hydro protein DH32

Liposomální vitamín C – až 25x lepší vstřebatelnost

SARMs

Základní Vitamíny pro naše tělo 2.díl