Proteinové kaše – jaká je příčina popularity?

Proteinové kaše

V poslední době se sortiment fitness produktů neustále rozšiřuje o nové kousky a žádná značka nechce být pozadu oproti konkurenci. Už jsme tu řešili i podobnou situaci s ořechovými másly, a tohle je docela podobné. Většina z nás proteinové kaše jistě velmi dobře zná, a dokonce si je pravidelně vaří doma sami. Co tedy zapříčinilo to, že se poslední dobou staly tak hodně populární tzv. instantní proteinové kaše? Pojďme si podrobněji probrat tento produkt, který se záhy stal velmi vyhledávaný na poli fitness.

Co zapříčinilo popularitu v dnešní době?

Na to existuje velmi jednoduchá odpověď, a to je nedostatek času na přípravu jídla. Jednoduše nemáme tolik volného času, abychom si každý den hráli s jídle a vytvářeli různé gastronomické kousky. V této době, kdy nestíháme, většinou sáhneme po nějaké jednoduché průmyslově zpracované potravině a akorát si tím uškodíme. Co kdyby ale byla taková možnost připravit si nutričně výhodnou, zdravou a velmi lahodnou proteinovou kaši během 30 sekund? To by přeci byla paráda! Nějakou podobnou úvahu museli jistě vést i výrobci těchto produktů a přišli s těmito pomocníky, které nám mohou opravdu ušetřit spoustu času bez toho, aniž bychom obětovali kvalitu potravin, které konzumujeme. Proto i my jsme s nějakým takovým produktem museli přijít, ale nechtěli jsme pouze obyčejnou instantní kaši, kterou najdeme prakticky v každém obchodě. Chtěli jsme něco speciálního, něco výjimečného, co bude kvalitou na té nejlepší úrovni, něco, co vás zasytí na delší dobu a bude i velmi dobře chutnat. Po dlouhém a důkladném testování jsme nakonec dospěli k takovému složení, které je podle nás dokonalé a zároveň s takovou chutí, jakou si každý zamiluje. Produkt nabízíme ve třech různých variantách, a to buď v příchuti natural, kokos nebo, pro mlsné jazýčky, smetanový jogurt a  je jen na vás, jaký si vyberete. Sizeandsymmetry Protein MASH je na světě. Pojďme si říci, v čem je tento produkt tak výjimečný.

Dokonalé složení

Proteinová kaše je z těch nejkvalitnějších surovin, které se dají v dnešní době sehnat. Dalo by se říci, že složení této naší novinky je téměř dokonalé, obsahuje spoustu bílkovin, a to z těch nejlepších zdrojů (proteinový izolát, micelární kasein), které zajistí jak okamžité vstřebávaní aminokyselin do těla, tak i postupné uvolňování po delší dobu, což ocení každý sportovec zaměřující se na stavbu svalové hmoty.

Proteinová kaše dále obsahuje i ty nejkvalitnější sacharidy s nízkým glykemickým indexem, což znamená, že se do těla budou uvolňovat postupně, udrží nás plné energie, a navíc zamezí i nadměrnému ukládání podkožního tuku. Tyto sacharidy se vyskytují ve formě extrudované ovesné mouky, ve formě rýžové instantní mouky a rýžových vloček.

Poslední částí našeho produktu už jsou jen aromata a sladidla získané z rostlinné stévie a sukralóza. Největším plusem tohoto produktu je, že tu nenajdete žádné balastní, nežádoucí látky, které by pouze „znečišťovaly“ čistotu proteinové kaše.

Ideální doba konzumace?

Protein MASH si můžete dopřát prakticky kdykoliv, sám bych ji nejvíce doporučoval hned ráno po probuzení, pro stálý přísun energie a aminokyselin. Další velmi dobrý čas je před tréninkem, anebo po tréninku, kdy tento produkt vašemu tělu dodá vše, co potřebuje pro tvorbu svalové hmoty.

Závěr

Na závěr bych chtěl říci, že s naší značkou si můžete být jisti, že konzumujete pouze to nejlepší a nejkvalitnější, co se dá na dnešním trhu sehnat. Nesnažíme se vás ošidit nějakým levným proteinem nebo různými nežádoucími látkami, zakládáme si na té největší čistotě a kvalitě. Nyní vám nezbývá nic jiného než tuto velmi zdravou lahůdku zkusit i na vlastní kůži. Sám ji mohu jen doporučit, fantazii se meze nekladou a vy si ji můžete připravit na spoustu různých způsobů. Tak jaký způsob bude ten váš?


Seznam použité literatury:

NEZNAMY. sizeandsymmetry: Protein MASH [online]. [cit. 31.10.2018]. Dostupný na WWW: https://www.sizeandsymmetry.cz/protein-mash–700g–natural/
NEZNAMY. sizeandsymmetry: Protein MASH [online]. [cit. 31.10.2018]. Dostupný na WWW: https://www.sizeandsymmetry.cz/protein-mash–700g–smetanovy-jogurt/
NEZNAMY. sizeandsymmetry: Protein MASH [online]. [cit. 31.10.2018]. Dostupný na WWW: https://www.sizeandsymmetry.cz/protein-mash–700g/

Autor článku Michal Houfek

 

 

Michal Houfek

Mladý, začínající sportovec, kulturista s více než 7 letou praxí v oboru. Zároveň je to vysokoškolský student převážně zaměřený na zdravý životní styl

Podobné články

Funkce tuků, jeho ukládání a spalování. Jak to tedy je!?

Spánek jako klíč k úspěchu

Kreatin Creapure jako prostředek pro zlepšení fyzického výkonu

Mandlové máslo s bílou čokoládou doporučuje závodnice Verča Zemanová