Mandlové máslo s bílou čokoládou doporučuje závodnice Verča Zemanová

Proč zrovna máslo z mandlí?

V dnešní době je každý zvyklý na arašídová másla, Size má velkou výhodu v tom, že sází hlavně na mandlová másla, která nejsou tak obvyklá. Mandlové máslo s kokosem a bílou čokoládou je chuťově ale i složením zaručeně nejlepším máslem, co jsem jedla. Pokud nejsem v dietě, kdy ho opravdu nesmím mít ani doma J musím alespoň lžičku každý den ochutnat.

Příprava?

Máslo lze zapojit do spousty jídel, konkrétně tato verze je vynikající jak na proteinových palačinkách tak ale i v nich jako další ingredience přimíchaná do těsta. Skvěle se hodí na vrch snídaňové kaše a nebo i na potření rýžového chlebíku. Díky tekuté konzistenci se s ním skvěle pracuje.

Chuť podle mého gusta

Chuťově je máslo naprosto vyvážené, nic se nepřebíjí naopak i díky konzistenci si zanechává úžasnou jemnost. Kokos je v másle cítit jen opravdu lehce, stejně tak čokoláda tvoří pouze sladký ocásek na konci…převládá mandlová chuť, tak jak by to u másel mělo být. Většina másel bývá přeslazená a přemrštěná přidanou chutí, přitom by se mělo jednat stále pouze o ořechové máslo. Sizeandsymmetry tuto vyváženost má, a tak je pouze chuť ořechů podtržena sladkým koncem.

Jaké máme složení?

Velkou výhodou tohoto másla je určitě slazení medem a přidanou kvalitní bílou čokoládou. Med jako forma slazení je velmi zdravý, lehce stravitelný, a rychlý zdroj energie. Což se dá velmi dobře využít jak před tak i po tréninku. Navíc není návykový jako obyčejný cukr. Dalším plusem je určitě absence jakýchkoli umělých látek, a tak v másle najdeme pouze kvalitní zdroje. Nelze opomenout také to že ořechy, tady konkrétně mandle, jsou zdroj vysoce kvalitních proteinů a zdravých tuků. Osobně toto velmi preferuji. Ořechy miluji také pro jejich skvělé využití ve striktním jídelníčku, takže i v dietě lze využít mandlové máslo (pokud sáhneme po neochucené verzi).

Moje doporučení a souhrn

Mandlové máslo s bílou čokoládou a kokosem je mým jedním z TOP5 produktů od SizeandSymmetry. Jak už jsem psala pokud nejsem v dietě, kdy mi toto balení nesmí přes práh 🙂 (právě z důvodu velké závislosti na chuti a konzistenci), je to můj musthave, který mi doma nesmí chybět. Miluju jeho příchuť, která je vysoce návyková…a pokud si opravdu člověk neodebere dvě lžičky (jak je na produktu doporučeno), dost možná se vám stane, že najednou bude másla o půlku méně ani nemrknete 🙂 .

Veronika Zemanova

Profesionální závodnice v kategorii bikiny fitness

Podobné články

CBD – léčivá složka konopí

DAA – Kyselina asparagová

Multivitamín Complex pod drobnohledem

Omega 3