BIO

Jméno – Mgr. Jan Caha
E-mail
Rok narození –
Výška –
Váha –
Postava – Sportovní svalnatá
Závodní kategorie –

Dosažené úspěchy první závodní sezony:

2x vicemistr světa
2x mistr ČR
1x mistr Evropy
1x titul Mr. Universe
1x vicemistr Natural Olympia

O MNĚ

Jan Caha se pohybuje ve světě fitness od svých patnácti let, v té době nastoupil poprvé na pódium soutěžní kulturistiky. Absolvoval více jak 40 soutěží, kdy pouze na jedné z nich stál mimo stupně vítězů. Za svoje největší úspěchy považuje 2x titul Mistra ČR, 2x titul vicemistra světa, Mistra Evropy, titul Mr. Universe a stříbrnou medaili ze soutěže Natural Olympia.

Největší část své sportovní kariéry strávil v naturální kulturistice. Mimo soutěžní sport je však také velmi aktivní trenérsky, kdy se má jako trenér na kontě tituly Mistryně světa nebo zisk profi karty v naturálním physique.

Je garantem, lektorem a přednášejícím vzdělávacího zařízení Fitness Institut, které také v roce 2012 založil. Stál u zrodu dnes velmi populárního internetového magazínu Aktin.cz, kam stále přispívá. Aktuálně studuje v doktorském studijním programu Kinantropologie na Fakultě sportovních studií se zaměřením na hypertrofii v kulturistickém tréninku, zároveň na VŠ vyučuje fitness specializaci a semináře kondičního tréninku. Již třetím rokem spolupracuje se společností Sizeandsymmetry na vývoji a návrhu nových produktů a doplňků stravy.